Ανακοίνωση Κέντρου Κοινωνικής Πρόνοιας Νεομάρτυς Γεώργιος

To Κέντρο Κοινωνικής Πρόνοιας Νεομάρτυς Γεώργιος δημοσίευσε ανακοίνωση που αναφέρεται στο Γενικό Λύκειο Ελεούσας για την προσφορά που είχε πραγματοποιηθεί προ μηνών .

“Το Διοικητικό Συμβούλιο του Κ.Κ.Π.Π.Η., το προσωπικό και οι ωφελούμενοι του Παραρτήματος ΑΜΕΑ Ιωαννίνων ευχαριστούν θερμά το Γενικό Λύκειο Ελεούσας για την ευγενή προσφορά ενός αναπηρικού αμαξιδίου. Συγκεκριμένα θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε το Διευθυντή του ΓΕΛ Ελεούσας κ. Νίκο Παππά, το εκπαιδευτικό προσωπικό και τους μαθητές που γνωρίζοντας τα οφέλη του εθελοντισμού και της προσφοράς διενήργησαν Bazzar με σκοπό να μας παράσχουν την υποστήριξή τους.Τους ευχαριστούμε για άλλη μία φορά που πάντα είναι δίπλα μας!”

Ελπίζουμε να έχουμε τη δυνατότητα σαν σχολείο να στεκόμαστε δίπλα ΚΑΙ στο Κέντρο Κοινωνικής πρόνοιας. καλλιεργώντας κουλτούρα εθελοντισμού και αλληλεγγύης.

Το σχολείο μας συνεχίσει εμπράκτως να “Νοιάζεται και να δρα”!